Metallkonstruktsioonide ja abiseadmete valmistamine

  • Erineva kasutusala ja keerukusega konstruktsioonide ning seadmete projekteerimine (alltöövõtt).
  • Tellija jooniste alusel tööjooniste tegemine.
  • Erineva keerukuse ja konfiguratsiooniga metallkonstruktsioonide valmistamine.
  • Abiseadmete, sh gaasitorude, soojusvahetite, kompensaatorite jms, valmistamine.
  • Erineva kasutusala ja konfiguratsiooniga mahutite valmistamine.
  • Toodete värvimine ja tsinkimine (alltöövõtt).

Tootmispinnad asuvad Narvas ja on jagatud kaheks – eraldi tootmistsehhid süsinikterase ja roostevaba terase töötlemiseks.

Esimese osa moodustavad 1400 m² suurused tootmispinnad süsinikterasest metallkonstruktsioonide, mahutite ja abiseadmete valmistamiseks. Need on varustatud kraanadega, mille tõstevõime on viis tonni, kuni 30 mm paksuse lehtmaterjali töötlemiseks vajalike valtsseadmetega, tööpinkidega kuni 90 mm läbimõõduga torude painutamiseks, lintsaagide, keevitusseadmete ja muude vajalike seadmetega. Väliala võimaldab kasutada standardseid ja mittegabariitseid kraanaga veoautosid, mille tõstevõime on 30 tonni. Territooriumil on ka tsehh detailide mehaaniliseks töötlemiseks, universaalsete trei-, frees- ja höövelpinkidega.

Tootmispindade teisel osal asub 290 m² suurune tsehh gaasi-plasma lõikepingiga ja eraldi 210 m² tsehh roostevabade materjalide töötlemiseks.

Plasmalõikepink on mõõtmetega 2500 mm * 12000 mm ja see võimaldab lõigata erinevaid kuni 30 mm paksuseid materjale ning sellel on eraldi roostevabade materjalide lõikamise funktsioon. Gaasilõikepingil saab lõigata kuni 300 mm paksust süsinikterast. Roostevabade materjalide töötlustsehh on varustatud kraanadega, mille tõstevõime on kolm tonni, kuni 15 mm paksuse lehtmaterjali töötlemiseks vajalike valtsseadmetega, keevitus- jm eriseadmetega. Meil on kogemusi viimistletud pindadega.